Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Наш татко… Я не можу і не хочу вірити, що Стьопи немає”: загадкова смерть на Кременеччині (ФОТО, ВІДЕО)

На Кременеччині за загадкових обставин помер молодий чоловік.

 

 

Про вбивство Степана Ільницького та бездіяльність поліції у соцмережі розповіла жителька Почаївщини Ofelia Boyko.

«Я не можу і не хочу вірити, що Стьопи немає! Для нас він назавжди в наших серцях! Я не знаю як пояснити синочку, що сказати, знайти потрібні слова, що татко більше не прийде, не приїде, не побавиться, не скаже, що любить!», – поділилася горем жінка.

Убили чоловікаТакож вдова поскаржилася на бездіяльність поліції.

«Найгірше те, що його вбили, позбавили дитину батька і перед смертю він відчував страшну біль, біль від того, що йому ніхто не допоміг. Вся його біль була відображена на його лиці! Можливо хтось щось знає, але боїться сказати чи мовчить за інших обставин. Центр міста – хтось щось точно бачив і знає! Поліція хоче все зам’яти, змовчати і закрити справу з тим, що Степан Ільницький в силу свого зросту сам впав і помер від цього! Когось вони добре покривають!!!  Можливо я помиляюсь, але я хватаюсь за кожну соломинку! Є в поліції і хороші люди, і не хороші», – зазначила вдова.

За словами жінки, їй повідомили, що чоловік сам впав на бруківку.

«Але знайшли його на траві, лише в одному кросівку і з ним ще був один хлопець! Як він тоді опинився на траві, якщо впав на бруківці! Чому нічого не взяли на експертизу! А на їхніх фото Степан був один, а не двоє! Чому той хлопець з Будків на прізвище Маляр, якщо він побитий, не звертається в лікарню і мовчить. Не просто так! Можливо він і не винен, але чому мовчати! Можливо він теж потерпілий, а можливо і ні. Людина не може, коли впаде, отримати такі страшні травми як закрита черепно-мозкова травма, проломлені кістки черепа, крововилив, пошкоджений ніс, розсічена брова і весь у синцях», – підкреслила жінка.

Також вона вважає, що поліція не розслідує справу про вбивство і навмисне відтягу час.

«Я хочу знайти того або тих нелюдів, хто відібрав у дитини батька! Я просто хочу знати правду, що сталось тієї трагічної ночі! І чому, якщо поліція знайшла його 3 листопада, день смерті записали 2 листопада! Звідки в них така інформація!»?, – наголосила вдова.

Джерело: “Тернополяни”.

“Була прекрасною мамою. Дуже, дуже боляче…”: померла талановита артистка з Тернопільщини (ФОТО)

“Всього 33 роки…”: від коронавірусу померла дружина судді з Тернополя (ФОТО)