Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У тернопільському ляльковому театрі ремонтують дах (ВІДЕО)

Минулого року у Тернопільському обласному академічному театрі актора і ляльки розпочали встановлення нового шатрового даху. У зв’язку із погодними умовами роботи припинили. Цілий рік дах стояв недобудований. Вирішити цю проблему взялись представники команди Івана Чайківського, депутати фракції «За майбутнє» в Тернопільській обласній раді Володимир Вермінський та Любомир Крупа.

Буквально вже минув рік з того часу, коли ми спільно з Любомиром Крупою дізналися про те, що в такому закладі культури, як ляльковий театр є проблема – недобудований дах. Це означає, що цілу зиму падає сніг, дощ, і все це протікає та псує приміщення, – розповів депутат Тернопільської обласної ради.


Ми з паном Володимиром Вермінським вирішили піти поспілкуватися з директором, з колективом, оглянули безпосередньо дах. До робіт, які були проведені, мали цілий ряд зауважень, потім ми це питання винесли на засідання фракції і вирішили, що будемо домагатися, щоб з обласного бюджету були виділені кошти, – додав Любомир Крупа, депутат Тернопільської обласної ради Володимир Вермінський.

За проєктно-кошторисною документацією на встановлення даху потрібно 2 млн 300 тис грн. У 2020 році витратили 800 тис грн. Нещодавно на сесії обласної ради виділили решту суми – 1,5 млн грн.

Важливість встановлення шатрового даху, проблема з яким дошкуляла не один рік, складно переоцінити. Ми багато над цим працювали, і багато коштів, які колектив самотужки заробляв, ми вкладали в дах, – розповів Іван Шелеп, директор, художній керівник Тернопільського обласного академічного театру актора і ляльки

За сприятливих погодних умов закінчити роботи планують до кінця грудня.

Тернопільський бодібілдер Олег Кривий переміг в Іспанії і втретє кваліфікувався на “Містер Олімпія”

На Тернопільщину йде циклон: що він принесе