Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Борщеві оштрафували продавчиню, яка обслужила покупця без маски

17 тисяч гривень штрафу присудив суд продавчині з Борщова, яка обслуговувала покупця без маски.

Такий факт зафіксували 23 жовтня. Жінка своєї провини у вчиненні правопорушення не визнала. Про це йдеться у рішенні Борщівського районного суду, повідомляють Тернопільські події.

Жінка пояснила, що дійсно була у магазині, а оскільки покупців не було, вона була без маски. Зазначається, що близько 12 год до магазину забіг її сусід, попросив продати цигарки. Одразу ж після нього в магазин зайшли працівники поліції, тому маску не встигла одягнути, бо на той момент вживала ліки, про що зазначила у своїх поясненнях, внесених до протоколу.

Те, які жінка торгує без маски показали камери спостереження, встановлені в магазині. Там видно, що вона збрехала суду про ліки.

Також на момент реалізації тютюнових виробів чоловікові, подавчиня була без захисної маски, і одягла її тільки після появи працівників поліції. На зауваження щодо порушення карантинних правил просила факт порушення не фіксувати, при цьому, посилаючись на рішення суду щодо закриття відносно неї аналогічного провадження в минулому. Також жінка заявила, що зетелефонує в Тернопіль і її все одно не покарають.

Аналогічний злочин жінка вчиняла 15 серпня 2020 року, проте тоді вона отримала лише попередження. На цей раз суд оштрафував її на 17 тис. грн. Також жінка сплатити 454 грн судового збору.

Плей-офф для збірної України: жеребкування, дати і можливі суперники

У Бережанах через “парковку для обраних” швидка не змогла вчасно доїхати до пацієнта