Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Скандал на Гусятинщині: змушують здорових людей лягати у ковідне відділення разом із хворими родичами (ВІДЕО)

У лікарні немає жодних ліків, більше того, здорових людей, чиїх родичів ложать в ковідне відділення, у важкому стані, змушують лягати із ними. У Гусятинській лікарні розгорівся цілий скандал.

Спершу про неприпустиме відношення до хворих написав житель Тернопільщини Юрій Дробало. Згодом з’ясувалося, що це не поодинокий випадок…

Смерть мами та бабусі. Родина Юрія Доробало за два дні втратила найрідніших. Обоє були інфіковані ковідом, спершу лікувались вдома, потім у лікарні. Там і померли, Тернопіль 1.

Та Юрій не може спокійно пригадувати останні дні, коли рідні ще були живими. Скаржиться на лікарів, медичну систему та ставлення оточуючих. Чоловік із Гусятина, каже в лікарні не було навіть елементарної ватки чи фізрозчину.

Оприлюднили журналісти і історію Надії Доскоч, яка втратила від ковіду 75-річну матір. Жінка також обурена лікуванням хворих з коронавірусом. Відразу після госпіталізації мами пані Надія отримала величезний список із ліками, які потрібно купити для неї.

Шокувала і розповідь пані Надії. Жінка доглядає за хворим чоловіком, який лежить у ковідному відділенні. Чоловік має групу інвалідності, мав інсульт. Коли ложили в лікарню сказали, щоб і пані Надія. котра не хворіла коронавірусом, лягала разом із ним. Жінка, без спецкостюму увесь день доглядає за чоловіком, а потім йде у місто, де відвідує аптеку, магазин…

 

“Цей бардак пора припиняти”: у Тернополі в барах виявили невакцинованих і серед працівників, і серед відвідувачів

У Кременці біля нічного клубу після аварії трапилася масова бійка: били п’яного власника авто