Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Новий спорткомплекс відкрили у Тернополі (ФОТО,ВІДЕО)

Новий, сучасний спортивний комплекс урочисто відкрили у мікрорайоні «Кутківці». Мультиспортивний стадіон містить футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт, майданчик для гри у волейбол і баскетбол. Тут займатимуться студенти ЗУНУ та місцеві жителі.

Це найкращий приклад співпраці громади, мікрорайону «Кутківці», міста, органів місцевого самоврядування, університету, який є одним з кращих ВНЗ не тільки нашого міста, а й країни. Дякую за підтримку і співпрацю Міністерства освіти і науки, яке вклало кошти в об’єкт, який раніше не був настільки цікавий, яким став сьогодні, —  розповідає Сергій Надал, міський голова Тернополя. 

На зведення стадіону пішло два роки. Розпочали проєкт ще за попереднього скликання Тернопільської міської ради. Тоді депутатом був Петро Болєщук. Саме він відстоював те, щоб на стадіоні отримали право займатися і мешканці мікрорайону.

Будучи депутатом Тернопільської міської ради на сесії піднімалось питання про передачу стадіону університету. Я, як депутат ініціював звернення, зміни в проект рішення, де чітко зазначив, що цей стадіон має використовуватися не тільки студентами, а й жителями Кутківець, учнями місцевої школи, а також футбольною командою, яка тут функціонує, — говорить Петро Болєщук, депутат Тернопільської міської ради 7-го скликання.

Користуватимуться новим спорткомплексом і студенти Західноукраїнського національного університету. 

На цих бігових доріжках, на цих полях, міні полях народжуватимуться нові спортсмени, які будуть прославляти не тільки Західноукраїнський університет, місто Тернопіль, Тернопілля, а нашу неньку Україну, — говорить Андрій Крисоватий, ректор Західноукраїнського національного університету.

Тепер ми маємо де себе реалізувати, де проводити тренування і я впевнена в тому, що завойовувати перші місця нам стане легше, оскільки ми маємо прекрасне поле для тренувань, — ділиться Юлія Горошко, студентка «Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ».

Подбали і про вболівальників, яким облаштували комфортну, криту глядацьку трибуну. 

У Кременці живе найелегантніший коминяр – місцевий Ален Делон (ФОТО)

У Тернополі 19-річна вагітна повідомила, що на її 16-річного брата накинувся чоловік з ножем