Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Не розкрилися легені: на Кремеччині померло немовля, лікарі більше години намагалися реанімувати

Причину смерті немовляти встановлюють правоохоронці Кременеччини.

Із заявою про непрофесійні дії лікарів одного з медичних закладів Кременеччини до місцевого відділу поліції звернувся 22-річний хлопець.

Він повідомив, що 14 листопада його сестра народила дівчинку, яка померла. Заявник не розуміє, чому про смерть не відомо у поліції і хоче знати причину нещастя.

За попередніми даними, дівчинка народилася на 41 тижні вагітності вагою 3750 грам. Лікарі стверджують, що у немовляти не розкрилися легені. Вони більше години намагалися реанімувати новонароджену, але не змогли. Причина смерті – тяжка асфіксія при народженні. Це підтвердив і розтин, який проводив місцевий експерт.

Аби виключити підробку свідоцтва, судово-медичну експертизу робили і в іншій установі вже у ході кримінального провадження. Висновки були аналогічні.

Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із ч.2 статті 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Триває слідство, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Бив, ґвалтував та змушував дивитись, як займається сексом з іншою: під Тернополем чоловік знущався із жінки

Господарі виконують обіцянки: в Йосипівці оновлюють знищену дорогу (ВІДЕО)