Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Депутати Тернопільської облради зробили ще одну спробу врятувати місцевий біатлон

Олександр Степанюк.

Тернопільський біатлон останнім часом розривають скандали. Все розпочалося ще за Януковича, коли тодішні місцеві очільники роздали землю в середині біатлонної траси, внаслідок чого тренувальний процес спортсменів опинився під загрозою. Потім було ще кілька гучних організаційних і кадрових скандалів…

При цьому тернопільський біатлон продовжує залишатися на передових позиціях у країні. Область стабільно постачає спортсменами і тренерами різноманітні збірні України. А наші вихованці Дмитро Підручний і Олена Білосюк (Підгрушна) залишаються лідерами національної команди і фінішерами естафет.

Отож, на сьогоднішній сесії Тернопільської обласної ради депутати спробували врятувати місцевий біатлон. Для цього вирішили утворити комунальну установу Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону» за кошти обласного бюджету та затвердила статут установи.

«Комунальна установа Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону» є закладом спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю — закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців у обраних видах спорту, визнаних в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту», — визначено у статуті.

Спортивна школа у своїй структурі має відділення з біатлону, лижних перегонів та кульової стрільби, інші підрозділи, що передбачені її статутом та відповідають меті діяльності спортивної школи.

«Навчально-тренувальна та спортивна робота у школі проводиться за навчальними програмами з видів спорту, що затверджуються Мінмолодьспортом. Основними формами навчально-тренувальної роботи є групові навчально-тренувальні заняття, тренування за індивідуальними планами, виховні заходи, медико-відновні заходи, навчально-тренувальні збори, практика суддівства спортивних змагань», — зазначається у документі.

Основною формою спортивної роботи є участь вихованців у спортивних змаганнях різного рівня.

Враховуючи лист Державної установи «Державний центр олімпійської підготовки з біатлону», визначити місцезнаходження комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону» за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Підгородне, вул. Бережанська, 64а.

Також, згідно з рішенням, Степанюка Олександра Івановича призначено на посаду в.о. директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону».

Покупці «АТБ» зібрали мільйон відпрацьованих батарейок, а мережа відправила їх на безпечну переробку

Бультер’єр, вівчарка, доберман: яких собак в Україні тепер вважають небезпечними (перелік порід)