Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Біля Тернополя хтось самовільно вніс зміни у дорожню розмітку – загинула людина (ФОТО)

Громадяни, котрі самовільно замальовують суцільну смугу розмітки чи влаштовують заїзди – вводять в оману водіїв. Вони можуть наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху, навіть не підозрюючи про це.

Про це повідомляє у дописі служба автомобільних доріг у Тернопільській області.

Нагадаємо, що 18 листопада поблизу аеропорту трапилася смертельна аварія. Там зіткнулися вантажівка «ДАФ» і легківка «Volkswagen». Пасажир останньої загинув на місці ДТП. Водія і ще одного пасажира легковика забрали до лікарні. Однією з імовірних причин даної аварії є внесення неправомірних змін у дорожню розмітку (на фото нижче можна побачити сліди чорної фарби на дорожній розмітці 1.3 (подвійній суцільній лінії)).

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області неодноразово фіксувала, як на дорогах державного значення громадяни на власний розсуд змінювали дорожню розмітку, демонтували дорожні знаки чи бар’єрне огородження. Працівники служби наголошують, що кожен з вищезгаданих елементів — компонент схеми організації дорожнього руху. ОДР розробляється при проєктуванні дороги з врахуванням Правил дорожнього руху та особливостей дороги на конкретній ділянці. Кожну схему перевіряє та затверджує поліція, аби не було створено загрози безпеці дорожнього руху.

 

Загадкова смерть чоловіка з Почаєва: деталі резонансної справи (ФОТО)

У Карпатах погана видимість та намело до метра снігу (ФОТО)