Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Перемога: тернопільська Нива везе з Горішніх Плавнів три очки

Виїзний матч Ниви проти команди Гірник-Спорт відкривав 19-ий і передостанній тур літньо-осінньої частини чемпіонату.

Господарі дуже вдало проводили останні матчі, давно не програвали, а в турнірній таблиці, наприклад, Ниву випереджали на 3 очки. Та після звітньої гри вже Нива йде попереду суперників.

Обидва голи тернополяни забили після ударів головою. На 12-ій хвилині центральний захисник Ниви Семен Вовченко прийшов до штрафного суперника на подачу кутового і дуже точно пробив головою у дальню дев’ятку метрів з 10-ти. Стрибок голкіпера не допоміг.

А в середині другого тайму, на 65-ій хвилині, Костянтин Бичек відгукнувся на навіс з того ж лівого флангу атаки, вистрибнув вище за суперників і пробив в протихід голкіперу — 2:0.

Тепер у листопаді команди першої ліги зіграють лише один тур — 27 листопада Нива приймає одного з аутсайдерів Кремінь із Кременчука.