Нива поступилася в домашній грі з Кривбасом (ТАБЛИЦЯ)

Тернополяни змогли зрівняти рахунок, але не втримали нічию з претендентом на вихід у першу лігу.

Криворізький Кривбас відкрив рахунок вже на 10-ій хвилині, коли Олексій Хобленко вдало зіграв на випередження.

На 2-ій доданій до першого тайму хвилині Нива отримала право на штрафний удар — Ігор Семенина пробив стінку, але голкіпер Кривбаса зреагував на удар, проте випустив м’яч перед собою. А на добивані першим був Максим Демчук — 1:1.

В другому таймі, однак, гості вирвали три очки. На 59-ій хвилині хорват Крістіан Іліч здійснив слаломний прохід до воріт Ниви і точно пробив з середньої відстані, принісши чергову перемогу Кривбасу.

16 “Ужгород” 16 2 3 11 13-37 9

Тисяча квадратних метрів бруківки: незабаром у Козові буде нове, комфортне місце для відпочинку (ВІДЕО)