Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Юні тернополяни підкорили шоу “Україна має талант”, “ні” сказав лише Притула (ВІДЕО)

13 листопада, в ефірі телеканалу “СТБ” вийшов 4 випуск програми “Україна має талант”. Серед десятків талановитих виступів були і юні тернопільські танцюристи.

На шоу “Україна має талант 2021” випуск 4 приїхав танцювальний колектив “Feel it” з Тернополя. Кількість учасників вражає – 28 людей рухаються абсолютно синхронно! Найбільше хлопці і дівчата хвилювалися, чи вдасться їм вразити свого земляка Сергія Притулу, який входить складу журі.

Шоумен і політик Сергій Притула одразу попередив юних учасників, що скаже їм “так” лише у тому випадку, коли вони “стрибнуть вище своєї голови” і змусять його повністю зануритися в атмосферу виступу, щоб потім глядачі не звинуватили його у тому, що він зробив це лише заради підтримки своїх земляків.

“Feel it” показав яскравий сучасний виступ, що дуже сподобався глядачам, про що свідчили бурхливі овації в залі, проте, хоч Сергію Притулі і сподобався виступ, але він вважав, що віддача учасників була замалою і сазав їм “ні”. Інші члени журі – Ксенія Мішина, Руслана Лижичко і популярний танцівник Євген Кот сказали учасникам з Тернополя “так”, тож далі їх чекає наступний етап шоу.

Незважаючи на “ні” від Притули, діти подарували йому подарунок після голосування на згадку про рідну Тернопільщину.

Джерело.

Перенесення Різдва з 7 січня на 25 груня: що каже церква та українці з цього приводу

Знову смерть біля Шибалина: зв’язані руки, вибиті зуби і проламаний череп. Коханець дружини вбив чоловіка і вивіз труп на смітник