Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Волонтерці з Монастириська потрібна термінова операція

Жителів Тернопільщини просять бути небайдужими та допомогти волонтерці та активістці з Монастириська Світлані Безділь. Жінці потрібна термінова операція.

Про збір коштів повідомила депутат Монастириської міської ради Віра Гнатишин.

“Як часто ми стаємо заручниками неприємних ситуацій, які трапляються з нами, а особливо, коли це стосується здоров’я. Так і в моєму сьогоднішньому дописі мова піде про людину, яка завжди одна з перших відгукується на чужий біль, готова допомогти, подолати труднощі, мова йде про Світлану Безділь, яку чисто випадково сьогодні зустріла на вулиці, сльози в очах і повне небажання спілкуватись. На моє запитання, що сталось? – відповіла, що має серйозні проблеми зі здоров’ям, необхідна термінова операція, а відповідних коштів немає, якщо ж не втрутитись можливі негативні наслідки”, – повідомила Віра Гнатишин. 

Світлана Безділь зверталась до медиків, які обстеживши в один голос запевнили – необхідна термінова операція.

Діагноз  – радіальний розрив корінця заднього рогу медіального меніску ІІІст. Екструзія проміжної частини медіального меніску. Хондромаляція наколінника та медіального виростку стегнової кістки ІІІ ступеня (важливо зробити операцію та недопустити IV ступеня, оскільки вже після ІІІ ступеня починаються незворотні процеси). Синовіїт, запалення синовіальної оболонки суглоба. Супрарателярний бурсіт.

“Завдячуючи заввідділенням КНП Монастириська лікарня Віктору Лисику, який не залишає наших людей у біді, порекомендував хорошого лікаря, який готовий взятися та провести операцію, яка планується в Івано-Франківській обласній лікарні. Операція разом з лікуванням та реабілітацією коштує понад 60 000 гривень. Ця сума для її сім’ї є непідйомною, в сім’ї єдиний хто отримує дохід-це чоловік, але цих коштів недостатньо, оскільки і він і син Світлани перебувають на контролюючому лікуванні, постійно спостеріаються у лікарів. Запропонувавши допомогу, категорично відмовилась, проте я на себе беру сміливість просити усіх небайдужих допомогти Світлані”, – відзначила Віра Гнатишин. 

Допомогти Світлані Безділь можна перерахувавши гроші на картку банку “ПУМБ” –  5355 2802 0757 2346.

Джерело.

“Їй кричали услід: “Хабарниця!”: справа колишньої майстрині тернопільського училища ресторанного бізнесу

З 9 грудня невакцинованих українців усунуть від роботи: про кого йде мова