Стартував Кубок світу з біатлону. Як виступив Дмитро Підручний?

У шведському Остерсунді розпочався Кубок світу з біатлону. Кілька хвилин тому завершилася індивідуальна гонка серед чоловіків.

Перший старт засвідчив домінацію норвежських спортсменів: відразу четверо біатлоністів з цієї країни увійшли до топ-6 фінішного протоколу. А перемогу здобув молодий Стурла Легрейд.

Українські біатлоністи стартували непогано. Тернополянин Дмитро Підручний, для якого ця гонка не найулюбленіша, до останньої стрільби претендував на нагороду. Та, на жаль, в останній лежці він промахнувся двічі, а загалом з трьома хвилинами штрафу фінішував на 28-ій позиції.

Трішки краще від капітана виступив його молодший партнер по команді Антон Дудченко, який також з трьома хвилинами штрафу фінішував на 24-му місці.

Щодо жіночої індивідуалки, яка завершилася кілька годин тому, то найкращою серед українок була Валя Семеренко – 17 місце. Юлія Джима фінішувала 22-ою.

17000 грн: у Тернополі оштрафували водія маршрутки, який перевозив стоячих пасажирів

Красива ранкова веселка у Тернополі (ФОТОФАКТ)