Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

За вихідні майже 7 тисяч тернополян відвідали найбільшу в області гарбузову фотозону (ФОТО)

У селі Острів Великоберезовицької громади на вулиці Промисловій, 1, родина Івана та Тетяни Чайківських облаштувала найбільшу на Тернопільщині гарбузову фотозону. Так, така атмосферна осіння локація зацікавила багатьох тернополян, зокрема, лише минулих вихідних майже 7 тисяч людей відвідали фотозону. Фотографуються як дорослі, так і діти.

Нагадуємо, що кожен бажаючий може щодня з 11:00 до 18:00 приїхати на локацію та отримати хороший настрій та красиві світлини. Щоб скористатись фотозоною, потрібно лише відсканувати QR-код та підписатись на сторінку @i.chaykivskyy в Instagram.

Також зазначимо, що до 13 жовтня триває конкурс на найбільший гарбуз в області. Умови конкурсу залишаються незмінними.

Підпишись на Instagram сторінку @i.chaykivskyy; зроби фото з гарбузом та вкажи вагу, закинь в сторіс та познач сторінку @i.chaykivskyy в Instagram. Прокоментуй в Instagram під аналогічним дописом «найбільший гарбуз – мій» (вкажіть вагу). На час конкурсу сторінка повинна бути відкритою,- йдеться на сторінці в соцмережі.

Наголошуємо, що переможець самостійно привозить найбільший гарбуз на фінальне зважування за адресою: село Острів, вулиця Промислова,1. Нагородження переможця відбудеться 13 жовтня о 12:00.

Ухвалення закону «Про фортифікацію борошна» зменшить ризики смертельних хвороб, – Ірина Констанкевич

Відремонтують дорогу, облаштують тротуари та освітлення: ще один масштабний ремонт у Великоберезовицькій громаді (ВІДЕО)