Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

В одному з найвіддаленіших сіл Великоберезовицької громади ремонтують знищену дорогу (ФОТО, ВІДЕО)

Незадовільний стан дороги, яка пролягає через села Мар’янівка, Йосипівка та Настасів, вже багато років турбує  жителів цих населених пунктів.  Через погану дорогу виникають незручності з доїздом до сіл та центру громади. Тому команда Івана Чайківського, як добрі господарі, взяли зобов’язання за 4 роки оновити цю важливу для людей дорогу.

Ця дорога для мене дуже важлива, тому що це мої рідні села, де я народився, де провів своє дитинство, жив, тут мої люди, мій корінь. Тому хотілося у вдячність цим людям зробити дорогу,— говорить Іван Чайківський, народний депутат України.

Цього року один відрізок протяжністю 1 кілометр 600 метрів від Мар’янівки до Йосипівки вже відремонтували. Зараз оновлюють дорогу в селі Йосипівка.

Зараз проводяться підготовчі роботи, техніка працює, готують ділянку під регенерацію, застосовують метод холодного ресайклінгу, він дуже ефективний, адже дає основі довше прослужити. Наступний етап — асфальтування,— розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Цю дорогу не ремонтували близько 40 років, тому і не дивно, що вона у поганому стані.

Це важлива дорога, адже тут їздить рейсовий транспорт. В цьому році ми створили опорну школу в селі Настасів і придбали спільно з державою шкільний автобус і кожного дня цією дорогою возять дітей з Мар’янівки, Йосипівки. Дорога нікудишня, тому дуже важливо для нас, громади, для цих сіл її зремонтувати— говорить Андрій Галайко, Великоберезовицький селищний голова.

Потрібно ремонтувати дорогу, вона вся в ямах, погано їздити. Я дуже щасливий і дякую, що роблять цю дорогу,— ділиться місцевий житель Михайло.

Тернопільська Нива здобула одне очко в Житомирі

У продавців «АТБ» з’являться спеціальні значки: у компанії розповіли, що вони означають