Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Українські школярі підхопили флешмоб і всюди співають пісню “Батько наш Бандера”, яка стала трендом ТікТоку (ВІДЕО)

Учні однієї з київських шкіл знайшли оригінальне застосування TikTok-тренду “Батько наш Бандера”. Вони не лише накладають цю популярну пісню на свої відео, а й співають її самі повсюдно в школі. Таким чином школярі нібито “тролять” учительку, яку вважають “ватною”.

 

Про це повідомив Telegram-канал “Україна в шоці”.

На відео за хештегом #батьконашбандера можна побачити, як учні почергово співають цю повстанську пісню, коли заходять у клас на урок, у роздягальні, в туалеті тощо.

Вони також запустили флешмоб у соцмережах, де закликають співати цю пісню.

Після того як новина по “бандерівський” флешмоб набула великого поширення не лише в українських, а і в російських та проросійських ЗМІ (останні, зрозуміло, вкрай обурені), з’явилося уточнення, що запустили його не київські, а львівські школярі. І вчителька у них не “ватна”, а навпаки, патріотична.

Про це львівські школярки розповіли в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

За словами дівчат, близько місяця тому вони почули пісню про Степана Бандеру, яка їм дуже сподобалась. На уроці історії одна з дівчаток вирішила зняти відео, де вони співають пісню. Записане виставили в соцмережі. Відео почало поширюватися на українських, російських пабліках в Telegram та Instagram.

“А вже ввечері ми побачили, що про нас говорить Сергій Стерненко у своєму відео, мовляв, за нас згадує вже й російське телебачення. Це для нас був великий шок, ми цього не очікували, що відео так розлетиться”, – зізналися львів’янки.

Вони також наголосили, що вчителька історії, на уроці якої було записане відео, зовсім не “ватна”.

“Вона підтримувала нашу українську ідею, наш український флешмоб. На уроках історії розповідала про національну позицію щодо Незалежності і Самостійної ідеї України. Як би це іронічно не звучало, але саме на тому уроці, де було записано це відео, ми дізналися про діяльність Романа Шухевича, Степана Бандери, ОУН та УПА”, – зауважили школярки.

Звісно, не виключено, що в інших школах і в інших містах хтось із учасників цього флешмобу й справді “тролить” не надто патріотичних вчителів. Адже як видно із записів у TikTok, патріотичний хіт про Бандеру співають у найрізноманітніших куточках України.

Варто зазначити, що в мережі коротких відео TikTok повстанська пісня “Батько наш – Бандера, Україна – мати” є популярною вже протягом кількох місяців. Молодь – від школярів молодших класів до студентів – дійсно виконує її в найрізноманітніших ситуаціях, знімаючи це на телефон і викладаючи в соцмережі.

Також її виконання набирає десятки й сотні тисяч переглядів у мережі YouTube.

Джерело.

«Падаючи на сніг»: Андрій Підлужний презентував пронизливий кліп про війну (ФОТО)

Уже в листопаді суд вирішить чи випускати Олега Струня, який на смерть збив двох дівчат (ВІДЕО)