Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У селі військової звитяги на Тернопільщині відбувся патріотичний фестиваль (ФОТО, ВІДЕО)

Село на Козівщині було столицею воюючої України, а 14 жовтня тут урочисто відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці. У селі Бишки Козівської громади відбувся другий фестиваль патріотичної пісні «Бишківська звитяга». Розпочали фестиваль зі спільної молитви за мир в Україні та покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим упівцям.

Долучилася до проведення святкування і команда Івана Чайківського «За майбутнє».

Пам‘ятати про Героїв, про захисників та захисниць, про місця військової звитяги – це один з наших основних обов’язків. Вчора, сьогодні і кожного дня. Герої живуть доти, доки їх пам‘ятають. Але пам‘ятають не лише на словах. Пам‘ятають вчинками і діями. Приїжджають до могил, де десятки років поховані воїни, облагороджують їх, викошують траву, облаштовують пам‘ятники, садять квіти. До таких визначних місць роблять дорогу, щоб майбутні покоління українців могли приїжджати та навчатись на історії боротьби за українську незалежність, могли ознайомлюватись з такими патріотичними місцями, як Бишки, – сказав Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Цього року тут з ініціативи представників команди Івана Чайківського розпочали ремонт дороги. Зокрема, облаштували під’їзд до музею національно-визвольної боротьби та два відрізки дороги у селі Ценів. За три роки планують відремонтувати 11 кілометрів дороги, яка сполучає села Бишки, Ценів та Потік, щоб до цієї історичної місцевості був зручний доїзд.

Такі місця, як Бишки, мають бути місцями національної пам’яті, сюди має приїжджати молодь, і вони мають черпати енергію, нею мають заряджатися, – зазначає Іван Чайківський, народний депутат України.

Під час урочистостей відбулося нагородження захисників України, які воювали на Сході. У знак вдячності їм вручили подяки та грамоти.

Дуже приємно що про нас не забувають. Дякую за добрі слова за шану. Прошу від вас молитви та поваги для наших захисників і захисниць,- сказав Дмитро Гайтко, головний сержант батареї дивізіону артилерійської розвідки 44 окремої артилерійської бригади.

БК Тернопіль дав бій лідеру, але знову програв

Тернопільська Галичанка зазнала чотирьох поразок на старті чемпіонату