Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Львові хлопець після сварки скинув порно-фото своєї дівчини у чат ОСББ

Сихівський районний суд виніс вирок молодому львів’янину, який розповсюдив порнографічні фотографії своєї дівчини у чаті ОСББ в Viber.

Роман Знак пояснив, що образився на дівчину і намагався їй таким чином помститися. Тепер він має сплатити 17 тис. грн штрафу.

Цей випадок трапився 9 квітня цього року. Львів’янин Роман Знак надіслав в закриту групу «ОСББ Біля парку» у Viber порнографічні фотографії своєї дівчини. У цей момент в групі цього ОСББ було 183 учасники. Після цього дівчина звернулася у поліцію, пише Захід.

Під час слідства у цій справі провели мистецтвознавчу експертизу, яка підтвердила, що фотографії у чаті ОСББ мають порнографічний характер.

В судовому засіданні 29 вересня Роман Знак визнав свою провину у розповсюдженні порнографії. Він пояснив свої дії тим, що проживав разом з дівчиною, і в квітні в них виникла сварка. За словами Романа Знака, після сварки він дуже образився на дівчину і тому вирішив розповсюдити в групі ОСББ «Біля парку» її порнографічні фотографії, які звантажив з її фотосховища у iCloud.

Роман Знак попросив суд не карати його суворо, адже він сильно кається. Суд визнав каяття як пом’якшувальну обставину.

Суддя Сихівського райсуду Микола Борачок, який розглядав цю справу, визнав Романа Знака винним в розповсюдженні порнографії і оштрафував його на 17 тис. грн на користь держави. Чоловік ще може оскаржити цей вирок суду в апеляції.

“Жестяк буде в кінці жовтня”. Кількість смертей від Covid в Україні вже більша, ніж у першу хвилю

В Італії від коронавірусу померла заробітчанка з Тернопільщини: син шукає гроші, щоб поховати маму вдома