Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Facebook, Instagram і WhatsApp трапився серйозний збій: що відомо

У Facebook Instagram, Tiktok та WhatsApp стався серйозний збій.

Всі веб-продукти одночасно перестали працювати. Деякі користувач повідомляють також про збої в роботі YouTube. Також не працює кріптобіржа Coinbase.

Про це свідчать дані порталу Downdetector.

Збій стався приблизно о 18:30 за київським часом. Соціальні мережі Facebook, Instagram, а також месенджер WhatsApp одночасно “впали”, що видно за графіками Downdetector:

У мережі з’явилася непідтверджена інформація, що дані 1,5 мільярда користувачів Facebook були продані в Даркнеті. Пишуть, що в проданій базі імена, е-мейли, телефонні номери, локації, гендери і id користувачів.

Журналіст Independent Брайан Кребс заявив, що записи DNS, які повідомляють системам, як знайти Facebook.com або Instagram.com, були видалені сьогодні вранці з таблиць глобальної маршрутизації.

Компанія Facebook опублікувала звернення у Twitter: “Нам відомо, що у деяких людей виникають проблеми з доступом до наших додатків і продуктів. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше повернути все до норми, і приносимо вибачення за будь-які незручності“.

За останніми даними було отримано понад 5,6 мільйона повідомлень про проблеми з Facebook з усього світу.

Також виникли проблеми у Twitter, Google і Amazon. Через падіння інших соціальних мереж користувачі перейшли в Telegram, його сервери поки витримують навантаження. Однак деякі користувачі не можуть залишати коментарі під постами і робити дзвінки.

На збій вже встигли поскаржитися користувачі по всьому світу. Деякі з них навіть встигли відбутися жартами з цього приводу в соціальній мережі Twitter:

Користувачі Твітера спостерігають за збоєм“, – написали в публікації.

Причини збою поки невідомі.

Як повідомляв “Апостроф”, останній збій у роботі Facebook стався 1 жовтня. Він торкнувся користувачів України, Польщі та Росії.

Джерело.

Вибили зуби і побили голову: у Тернополі в нічному клубі постраждав 40-річний чоловік

БК Тернопіль переміг у Миколаєві і піднявся на 7 місце (ТАБЛИЦЯ)