Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільська райрада вирішувала хто має платити зарплату лікарям (ВІДЕО)

Серед основних питань, які розглядалися на черговій сесії Тернопільської районної ради, було звернення представниці команди Івана Чайківського «За майбутнє» Тетяни Безкоровайної. Депутатка виступила із пропозицією звернутися до керівництва держави щодо недопущення перенесення рахунків комунальних некомерційних медичних підприємств в Державну казначейську службу України.

 

Якщо ці гроші потраплять на рахунки Державної казначейської служби, то буде неможливо швидко приймати рішення, швидко перераховувати гроші за отримання медичного обладнання, а у період COVID-19, за отриманнякисню. Також, частково буде неможлив овиплачувати підвищені зарплати медичним працівникам, – розповідає Тетяна Безкоровайна, депутатка Тернопільської районної ради.

Ми прийняли звернення, підтримали наших колег, працівників районних лікарень про те, щоб не допустити такого сценарію, щоб медики могли розпоряджатися заробленими, отриманими за роботу коштами, щоб могли платити зарплату та забезпечувати всім необхідними лікарні, – додає Ігор Качмарський, уповноважений представник фракції «За майбутнє» у Тернопільській районній раді.

Окрім цього, на сесії райради підбили підсумки річної діяльності, а також прийняли ряд важливих господарських рішень.

На сесії ми розглядали ряд важливих питань, зокрема, затверджували акти прийому передачі майна. Якщо проаналізувати цей рік, то на цей депутатський корпус лягло багато важливих питань, щодо передачі майна громадам, – зазначила Уляна Хом’як, заступниця голови Тернопільської районної ради.

На сесії депутати також привітали колег-військовослужбовців та працівників освіти з нагоди професійних свят. Грамоти отримали четверо освітян та семеро учасників російсько-української війни.

На Бережанщині 22-річний молодик вкрав гаманець з пенсією у 84-річної сусідки

“Батько перебуває в тяжкому стані”: терміново потрібна допомога небайдужих тернополян