Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільська міська рада підтримала ініціативу Івана Чайківського (ВІДЕО)

477 питань розглянули на черговій сесії Тернопільської міської ради. Найбільша увага приділялася питанням громадського бюджету та комунальної власності.

Важливим рішенням стало прийняття на баланс міста приміщення Тернопільської обласної бібліотеки, яке вже 30 років стоїть недобудоване у самому центрі міста.

Сьогодні ми сесійним рішенням прийняли її на баланс цю будівлю. Я сподіваюся, що за невеликий проміжок часу в це приміщення переїде значна частина управлінь та установ Тернопільської міської ради, переміститься сесійна зала, там буде ЦНАП. Це буде такий центр життя громади міста Тернополя, куди звертатимуться за тою чи іншою послугою, – розповів Андрій Цибульський, депутат Тернопільської міської ради.

Під час сесії представник команди Івана Чайківського «За майбутнє» Рустам Ергешов звернувся до депутатів з проханням підтримати зміни до бюджету щодо співфінансування капітального ремонту спортивного майданчика в школі №25 в Кутківцях.

За сприяння народного депутата Івана Чайківського були виділені кошти з фонду соціально-економічного розвитку на капітальний ремонт цього мультиспортивного майданчика, – відзначив Рустам Ергешов, уповноважений представник фракції «За майбутнє» у Тернопільській міській раді. – Міська рада бере участь у співфінансуванні в розмірі 200 тис грн. на капітальний ремонт цього спортивного майданчика.

У міській раді депутати одноголосно підтримали звернення Рустама Ергешова.

У Тернополі зайняті 65% “ковідних” ліжкомісць

У селі Мишковичі ремонтують дорогу державного значення (ФОТО, ВІДЕО)