Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Поки беремо готівку, а що я маю виганяти людей?”: водій тернопільської маршрутки

Від 1 жовтня у Тернополі починає діяти нова система «Єдиний квиток», яка дозволяє здійснювати пересадки у громадському транспорті без повторної оплати.

При цьому вартість проїзду буде 8, 9 та 10 гривень залежно від способу оплати. Тернополяни уранці уже скористались громадським транспортом та розповіли свої перші враження про нову систему оплати.

Тернополянка Галина, яка вранці їхала у тролейбусі №10 з вулиці Крушельницької до вул. Коновальця, розповіла про зміни у громадському транспорті.

Зокрема, вона заплатила за проїзд 8 грн за тарифом “Загальний”. На квитку дійсно вказано, що термін пересадки складає 30 хвилин. У самому тролейбусі було жваве обговорення нової системи.

Зокрема, кондуктор тролейбуса сказала, що безкоштовну пересадку можна здійснювати лише з тролейбуса у тролейбус, або з маршрутки у маршрутку.

Інші пасажири розповідали, що деякі люди зранку у маршрутці не були готовими до безготівкового проїзду, тож водій брав готівкою. Інша пасажирка Ольга, яка зранку уже встигла двічі “проїхатись” у маршрутці, підтвердила цю інформацію.

За її словами, водії беруть готівку, тому що люди не готові до безготівкового проїзду, не встигли виробити карти.

Водій, який спілкувався з кимось по телефону, сказав: “Так, поки беремо, а що я маю виганяти людей з маршрутки?”.

Так що поки нова система “Єдиний квиток” діє лише вибірково. Можливо, і водіям транспорту і тернополянам потрібен перехідний період для впровадження по-справжньому безготівкового проїзду.

Джерело: “Терміново”.

У Тернополі вночі троє незнайомців викрали два електросамокати вартістю 40000 грн (ВІДЕО)

На Зборівщині учень обікрав клас в школі