Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Оберіг для громади: у Байківцях освятили фігуру Ісуса Христа (ВІДЕО)

Фігуру Ісуса Христа у день Покрови Пресвятої Богородиці освятили у селі Байківці. Це вже 12 статуя, яку встановили у тих населених пунктах, де компанія «Агропродсервіс» обробляє землі. Задум, таким способом подякувати людям та Богу за можливість працювати на землі, виник в представників компанії три роки тому, коли підприємство планувало, як святкуватиме 20-річчя від дня заснування. 

Людина планує, а Бог керує, тому ми, з великою вдячністю за ту довіру, що ви даєте нам і Ісусу Христу, встановлюємо такі фігури в пам’ять. Щоб через 100-200 років про неї говорили, що це поставили люди, які працювали на землі, які вирощували хліб, які робили все, щоб ця країна і земля були кращими, а люди – багатшими,— говорить Іван Чайківський, засновник компанії «Агропродсервіс».

Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран наголосив, ця фігура служитиме місцем сили для жителів громади багато років.

Ця фігура, я вірю, зроблена добротно. Вона через роки, століття буде нагадувати всім нашим нащадкам, що на початку третього тисячоліття на тій землі жили люди, які любили свою землю, країну, які думали про майбутнє,—розповідає Андрій Баран, генеральний директор компанії «Агропродсервіс».

Встановили фігуру на території церкви святої преподобної Параскеви, поруч із відновленою символічною могилою, козацьким хрестом та каплицею Матері Божої.

Це буде для наших українських людей передусім місцем сили. Щоб людина, прийшовши до цього меморіалу, змогла почерпнути ті дари, яких потребує. А ще – місцем спомину наших героїв, які віддали своє життя за Україну,— говорить Отець Віталій Дзюба.

Герої живуть доти, доки живе пам’ять про них. Пам’ять не на словах, а у вчинках і ділах. Це – якраз ті діла, це та пам’ять, яка буде постійно нагадувати, що ми є козацького роду, що ми – українці,— наголошує Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Під час заходу діти та місцевий хор привітали жителів громади зі святом патріотичними та релігійними піснями.

“Я – справжня”: у Тернополі розпочали новий проект для підлітків (ФОТО)

БК Тернопіль дав бій лідеру, але знову програв