Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Нива проти Климовського: скандал розгоряється

Несподівана відставка головного тренера тернопільської Ниви Ігоря Климовського набуває все більших деталей, причому чим далі, тим брудніших. Сьогодні обидві сторони конфлікту не стримувалися у своїх заявах.

Спочатку слово взяв Ігор Климовський.

“Розійшлись з клубом за обопільною згодою. Президент викликав до себе на розмову. В першу чергу сказав, що незадоволений останньою грою проти Прикарпаття. Мені і самому було неприємно, що вдома програли 0:2. Президент сказав, що хоче побачити якийсь розвиток клубу. Або ми прощаємося, або здобуваємо позитивний результат в наступних двох іграх – проти Металіста і Оболоні.

Я зробив усе, що було від мене можливе. Багато що дав команді, ми набрали досить багато очок. В першу чергу я просив укомплектувати склад – ми не укомплектувалися. Фінансово клуб поки не дотягує взяти футболістів вищого рівня. Не кожен футболіст захоче йти в клуб, в якому є затримки по зарплаті. Багато хто відмовлявся. Ми залишилися практично з тими футболістами, які грали минулого сезону. А для того, щоб чогось досягати потрібна нова кров. У нас була одна з наймолодших команд у Першій лізі.

Президент Ниви хоче вийти в УПЛ. Я теж хочу, але я реально дивлюся на речі в даний момент. Важко вийти в Прем’єр-лігу з поточним фінансовим становищем. Футболісти намагаються і віддаються на полі, але у команді багато молодих гравців, яким не вистачає майстерності. Потрібно зміцнення. Через це виходять і розбіжності. Президент хоче виходу в УПЛ, я ніби також хочу, але на даний момент не виходить. Може, прийде інший тренер і у нього вийде.

Нива ще не повністю зі мною розрахувалася, але пообіцяли, що протягом тижня закриють питання. У клубі є заборгованість по зарплаті. Мінімум два місяці.

Чи створювала заборгованість додаткове напруження у команді? Як для тренера, обстановка в колективі була хороша. Молоді футболісти мене слухалися, сприймали те, що я від них хочу. Вони хотіли вчитися. Зрозуміло, що у хлопців є сім’ї, які треба годувати. Фінансова складова теж важлива для виходу у Прем’єр-лігу. Не лише підтримка штанів, але й трохи більше. Футболісти завжди хочуть заробляти. Можливо, настрій був не супер, особливо в останніх іграх. Команда була на третьому місці і, якби вчасно все платилося, навіть той мінімум, який ми отримували – може, цього й вистачило б”, – сказав Климовський у коментарі FanDay.

Зголом відреагувала і Нива.

“Футбольний клуб “Нива” Тернопіль був глибоко здивований певними висловлюваннями уже колишнього головного тренера Ігоря Климовського, які сьогодні, 1 жовтня, розповсюдили ряд всеукраїнських ЗМІ.

По-перше, напередодні клуб виплатив головному тренеру заробітну плату за місяць серпень та найближчим часом буде проведено розрахунок за вересень, який щойно завершився. А із помічником головного тренера Русланом Уманцем, клуб повністю розрахувався, включно із заробітною платнею за місяць вересень.

Щодо заяви про постійну 2-місячну заборгованість перед командою. То ця інформація не відповідає дійсності. Виплата заробітної плати гравцям та персоналу здійснюється до 20-го числа наступного місяця за попередній місяць. Тобто, заробітна плата за місяць серпень повинна виплатитись до 20-го вересня. Тож фактична заборгованість перед командою становить 10 днів. Під час сезону були незначні затримки із виплатою, але жодного разу вона не становила 2 місяці, про що розповідає Ігор Климовський.

При цьому Ігор Петрович чомусь не коментує причини невдалих результатів в останніх декількох матчах. Адже проблеми в організації гри почали спостерігатись, починаючи із домашнього матчу з волочиським “Агробізнесом”. Після чого команда безславно покинула розіграш Кубка України, мінімально поступившись друголіговому “Епіцентру”. А також дивом не поступилась у виїзній зустрічі з “Поділлям”. При цьому велике запитання викликали фізичні кондиції команди. Сил у матчах вистачало на 20-30 хвилин. Окремо у цьому переліку варто виділити повністю провальні домашні ігри з “Альянсом” (1:5) та “Прикарпаттям” (0:2). Незважаючи на це, керівництво клубу провело зустріч із тренерським штабом з метою почути та обговорити варіанти виходу із кризи. Але головний тренер так і не озвучив свого чіткого бачення подальшого розвитку команди та подав у відставку напередодні важливих матчів у чемпіонаті.

Також екснаставник висловлює незадоволення щодо комплектації команди у міжсезоння. Щодо цього повідомляємо, що головному тренеру був наданий карт-бланш щодо запрошення 3 гравців рівня Ігоря Семенини із відповідним рівнем заробітної плати. Проте тренерський штаб Ігоря Климовського замість якісного підсилення, запрошував на перегляд кількох гравців, з якими він працював у попередньому клубі і які були дискваліфіковані за участь у матчах з фіксованим результатом”, йдеться у заяві клубу.

І схоже крапку в цьому конфлікті ставити зарано…

 

 

БК Тернопіль зазнав прикрої поразки у Кривому Розі

Підробка ковід-сертифікатів: МОЗ вимагає відсторонити 15 голів медзакладів