Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Новий та комфортний: в Острові капітально відремонтували дитячий садок (ВІДЕО)

Проблема з каналізацією, водовідведенням та недостатньою кількістю місць у дитячому садочку «Дзвіночок» села Острів Великоберезовицької громади турбувала працівників та батьків багато років. Та це все тепер у минулому, адже тут зробили капітальний ремонт і сьогодні оновлений дошкільний заклад відкрив свої двері для вихованців.

До нас зверталося керівництво дитячого садочку, відділ освіти і старостат, щоб зробити цей ремонт і привести все до ладу. Цього року було виготовлено кошторисну документацію, депутатський корпус підтримав цей проєкт і з бюджету громади виділили 1 мільйон 700 тисяч гривень, — говорить Андрій Галайко, Великоберезовицький селищний голова.

Через нестачу місць в садочку, сім’ям доводилось возити дітей у дошкільні навчальні заклади Тернополя. Та тепер завдяки реконструкції, вони зможуть залишати дітей тут, адже в «Дзвіночку» — не менш комфортні умови для розвитку та навчання, ніж в закладах міста.

Громада є приміською, тому потрібно робити все, щоби садочки, якість послуг і самі ремонти, обладнання були нічим не гірші, ніж у Тернополі. В садочку у дітей зароджується любов до рідних, до громади, України, тому ми маємо робити все, щоб вони були задоволені і щасливі, — наголошує Іван Чайківський, народний депутат України.

Директорка закладу Надія Макогін розповідає, раніше не могли прийняти усіх діток, тому створити додаткову групу було необхідно.

В приміщенні відкрили третю групу, в неї ходитимуть 15 діток. На даний момент наш садочок поміщає 62 людини, чому ми дуже раді, адже взяли всіх діток, які були в черзі, — ділиться Надія Макогін, директорка дитячого садка «Дзвіночок» с. Острів Великоберезовицької селищної ради.

Ми супер задоволені, адже це можливість не просто побути батькам вдома, щось зробити чи піти на працю, це можливість соціалізації дітей, можливість знайти хороших друзів. Це дуже добра справа, коли ми дбаємо про діток, вкладати в освіту — це найголовніше, тому що діти — це наше майбутнє,— розповідає Оксана Солодка, мама Тадея, який відвідує дитячий садок «Дзвіночок».

Окрім капітального ремонту приміщення дошкільного навчального закладу також закупили меблі, посуд та постільну білизну.

У Тернополі медики показали колекцію предметів, які витягували у дітей зі стравохода та шлунка (ФОТО)

Оновлені правила пасажирських перевезень у карантинний період (ВІДЕО)