Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Як Борщівський агротехнічний коледж святкував своє 75-річчя (ФОТО,ВІДЕО)

Вже 75 років Борщівський агротехнічний фаховий коледж успішно навчає студентів робітничих професій.

Більше 20-ти тисяч студентів, понад тисяча працівників пройшли цими коридорами… Кожен з них і нас вніс вклад в історію закладу, а заклад залишив слід у нашому житті, — говорить Ігор Блозва, директор Борщівського фахового агротехнічного коледжу.

З нагоди 75-річного ювілею в коледжі відбулися урочистості. Завітав на захід і перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук. Він підкреслив, що аграрний сектор сьогодні постійно розвивається, а тому потребує фахівців робітничих професій, яких готують у цьому коледжі.

Дуже приємно, що коледж розвивається, рухається вперед, відкриває нові спеціальності, що вони шукають нові підходи в сучасних економічних умовах. Сьогоднішній ринок потребує дуже кваліфікованих працівників робітничих професій і  коледж їх дає. — розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Сьогодні в закладі навчаються понад 900 студентів за спеціальностями маркетинг, агроінженерія, електроенергетика, агрономія, будівництво та цивільна інженерія.

Навчання дуже подобається! Обрав цей коледж тому, що всі казали, що він дуже гарний і тут добре вчитись. Найбільше подобається предмет «Сільськогосподарські машини». А все тому, що добрий вчитель і я люблю вивчати будову різних машин, — ділиться Андрій Шевчук, студент Борщівського фахового агротехнічного коледжу  (спеціальність «Агроінженерія»).

Я лише перший курс, але тут мені уже багато знань дали. До того ж, викладачі дуже хороші, добре навчають, завжди порадять, підтримають, — говорить Ангеліна Горбачова, студентка Борщівського фахового агротехнічного коледжу (спеціальність «Агрономія»).

Під час святкування ювілею викладачі коледжу презентували книгу «На 75-річному рубежі устремлінь і злетів», на сторінках якої висвітлено історію становлення, розвитку, професійні досягнення вихованців та педагогічного колективу Борщівського агротехнічного фахового коледжу. Ініціатором написання цієї книги був покійний директор Ярослав Козій.

Ми гордимося своїми працівниками, тому що весь педагогічний колектив завжди творчо і креативно підходить до всіх освітніх процесів, які відбуваються у нас в коледжі. Ми добре знаємо, що себе треба оточувати тими людьми, які змушують тебе посміхатися, які тебе надихають і дозволяють тобі творити. Я з впевненістю можу сказати, що мрії здійснюються в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі, — наголошує Оксана Кобилянська, викладачка історії та правознавства Борщівського фахового агротехнічного коледжу.

Я бажаю, щоб колектив передав свої професійні знання та життєвий досвід дітям. Тому що заради них ми живемо, вони – наше майбутнє, їм жити і будувати цю країну. Хочеться, щоб ми збудували ту країну, яку ми хочемо, — наголосив Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

За плідну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів, кращих викладачів з нагоди свята нагородили грамотами.

У Тернополі п’яна водійка вчинила ДТП: жінка хамила копам, матюкалася і розбила вікно в патрульному авто

БК Тернопіль здобув довгоочікувану перемогу в Черкасах!