Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Господарський підхід: в одному з сіл Великоберезовицької громади на дорозі облаштовують водовідведення (ВІДЕО)

У селі Лучка Великоберезовицької громади відбуваються підготовчі роботи для  облаштування системи водовідведення на вулиці Лесі Українки. Минулого року тут зробили дорогу, але водовідводи не були передбачені у проєкті.

Наша команда продовжує ремонт доріг в селах і громадах нашої області,—  розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.—  Наш принцип — господарський підхід до будь-яких ремонтів, а тимпаче, якщо є запити від жителів.

Сьогодні маємо недолік в цій дорозі. У свій час, коли її робили, не було заплановано водовідведення і нам цей рік показав, що є необхідність його робити, інакше ми втратимо цю дорогу,— наголошує Володимир Криницький, староста Миролюбівського округу.

Великоберезовицький селищний голова Андрій Галайко розповідає, у громаді  стараються врахувати проблему з водовідведенням, для того, щоб дорога служила якомога довше. Але і кошторисна вартість ремонтних доріг у такому випадку зростає.

Дорога місцевого значення, її в минулому році відремонтували, але ми бачимо що не всі нюанси були враховані. Тому десь в цьому році ще доробляють лотки, ставлять бордюри і також селищна рада виділила ще шість лотків, щоб завершити водовідведення вже у ділянці біля моста,— говорить Андрій Галайко, Великоберезовицький селищний голова.

Сюди йде вода і на долину все стікає… Тож якщо там не буде водостоків, то дорога буде в жахливому стані,— ділиться Анна, жителька с. Лучка.

Фінансують цей проєкт з обласного бюджету та частково з місцевого.

Почалося: у Тернополі запрацювали 4 камери автофіксації порушень ПДР – поліція

Унікальні кадри з лікарні у Чорткові: усі ліжка зайняті ковідними пацієнтами, тепер хворіють і молоді люди (ВІДЕО)