Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Жителі Бережан чекають нову об’їзну вже понад 10 років (ВІДЕО)

Ще в далекому 2008 році навколо Бережан розпочали будівництво об’їзної дороги. У той час вдалося збудувати лише невелику її частину, після того коштів на продовження будівництва не виділяли. Сьогодні місто потерпає від великої кількості транзитного транспорту, який проїжджає через центр Бережан. Місцеві жителі розповідають, місту вкрай необхідна об’їзна.

Я думаю, що це обов’язково потрібно. І дуже шкода, що тоді, як почали робити тут об’їзну, її не закінчили. Дуже шкода,  – зазначив мешканець Бережан пан Любомир.

Вони якщо зроблять ту дорогу, то всі фури підуть містом. А тут діти ходять, старші люди. То хоч і тротуари пороблять, толку з того мало. Я б казав обов’язково необхідна об’їзна, – додає мешканець Бережан пан Володимир.

Сьогодні в Бережанах триває ремонт дороги М-12, і весь автомобільний та вантажний транспорт курсує через центр міста.

До мене, як до депутата, звернулися жителі Бережан, щоб підняти знов цю тему, яка є зараз актуальна. В свою чергу, я, як депутат, зробив депутатське звернення в Службу автомобільних доріг з вимогою посприяти в будівництві цієї дороги, – розповів Ярослав Дрюченко, депутат Тернопільської облради (команда Чайківського «За майбутнє»). – Об’їзна дорога зменшить навантаження вантажних автомобілів на місто.

Депутат закликає політичні сили, громадських активістів та небайдужих громадян об’єднатися та подбати про благополуччя міста.

Протипокази, вагітність та хронічні хвороби: що варто знати про вакцинацію від ковіду

У селі на Тернопільщині бабуся самостійно виховує трьох малолітніх онуків та потребує допомоги