Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

«Без минулого немає майбутнього»: команда Чайківського вшанувала пам’ять борців за волю України, організувавши масштабну акцію (ФОТО, ВІДЕО)

До 30-річчя Незалежності України команда Івана Чайківського  започаткувала акцію “Без минулого немає майбутнього”. Представники команди у різних громадах Тернопільської області впорядкували занедбані могили борців за волю України. 

Без минулого немає майбутнього, адже наше «вчора» визначає, ким ми є «сьогодні»! Самостійністю і незалежністю ми завдячуємо тим, хто ціною власного життя, віками відстоював наше право бути українцями. Тому всі пам’ятаймо, Україну ми не отримали від батьків, ми позичили її у дітей,— говорить Іван Чайківський, народний депутат України («За майбутнє»).

Метою акції був пошук, збір історичної інформації про героїв і прибирання закинутих могил, у яких поховані борці за незалежність України (козаки, Українські січові стрільці, воїни Західноукраїнської народної республіки, воїни Української народної республіки, оунівці, бандерівці, мельниківці, місцеві десиденти, священники).

Боротьба українського народу за самостійність і незалежність тривала багато століть. Наші герої віддали життя, щоб у нас було щасливе майбутнє. Тому дослідити минуле свого міста чи села, відвідати місцевий цвинтар та навести лад на могилах борців за незалежність України— це обов’язок кожного, — наголошує Любомир Крупа, ініціатор акції, депутат Тернопільської обласної ради.

Представники команди Чайківського закликають продовжити акцію «Без минулого немає майбутнього» місцевих активістів, вчителів, священиків та молодь.

Покарали за хабар, а за п’яну їзду – не змогли: у Збаражі судили водія, який давав поліції 3000 гривень

У Тернополі чоловік працював у підвалі з болгаркою і сильно травмував руку