Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

18-річна тернополянка Анастасія Бачинська — у топ-10 багатоборства на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

У фінал особистого багатоборства серед жінок, який відбувся сьогодні, пройшли дві українки — Анастасія Бачинська та Єлизавета Губарєва. Причому Бачинська показала дев’ятий результат у кваліфікації.

Для Бачинської та Губарєвої це був перший фінал на рівні чемпіонату світу. У 2021-му Бачинська брала участь у фіналі багатоборства на Євро, проте там посіла лише 20-е місце.

На чемпіонаті світу Бачинська суттєво покращила результат.

Фінал особистого багатоборства серед жінок складається з чотирьох вправ – вільні вправи, вправи на колоді, різновисоких брусах та опорного стрибку. Залежно від складності вправ та самого виконання гімнасткам нараховуються бали.

Бачинська показала найкращий результат у вправах на колоді, отримавши оцінку 12.800, і у цьому виді стала сьомою. Була близькою до місця у топ-10 українка і у вільних вправах, але посіла 11-те місце.

Загалом Бачинській вдалося посісти 10-е місце після суми усіх оцінок в особистому багатоборстві. Її результат склав 51.833 бали.

Загалом це втретє в історії виступів жіночої збірної України на чемпіонатах світу, коли у фінал після кваліфікації пройшли дві гімнастки. У 2006-му Аліна Козич посіла 13-е місце, а Дарія Згоба фінішувала 22-ю.

Тепер у неділю, 24 жовтня, о 12:35 Анастасія Бачинська змагатиметься у фіналі вільних вправ.

Тотальне невезіння: БК Тернопіль втрачає перемогу на останніх секундах гри з Будівельником

У Тернополі медики показали колекцію предметів, які витягували у дітей зі стравохода та шлунка (ФОТО)