Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільська Нива програла в Краматорську

Тренополяни сьогодні в рамках 15-го туру чемпіонату України в першій лізі зіграли в Краматорську і потсупилися – 0:2.

Господарі поля могли відкрити рахунок уже на 12-ій хвилині, але не реалізували пенальті (штанга).

Проте згодом, на початку другого тайму, розіграш кутового призвів до неприємного удару Прокопчука головою по воротах Ниви, Макс Механів дивом з ним впорався, проте на добиванні центральний захисник господарів Руслан Зубков відкрив рахунок.

У другому таймі Нива шукала щастя біля чужих воріт, створила кілька гострих ситуацій. Найкращий момерт мав Андій Зінь, який після розіграшу стандарту пробивав зльоту метрів з семи, однак удар вийшов не сильний і у руки голкіпера.

А на 84-ій хвилині гравець Ниви несподівано впав в районі центральної лінії і втратив м’яч, господарі швидко розіграли контратаку і Марат Даудов з близької відстані забив другий гол.

На Тернопільщині рекордно побільшало охочих вакцинуватися від COVID-19

Тернополянка Анастасія Бачинська посіла 7 місце на чемпіонаті світу з гімнастики