Тернопільська Нива на останніх хвилинах упустила перемогу над Волинню

Дебют нового тренера тернопільської Ниви Андрія Купцова ледь не став суперуспішним, але для перемоги не вистачило трьох хвилин.

Сьогодні Нива зіграла виїзний матч проти луцької Волині і на 65-ій хвилині повела в рахунку. Ігор Семенина знову продемонстрував свій гарматний удар і метрів з 27-ми поклав м’яч точно в нижній кут воріт господарів.

Та, коли вже здавалося, що Нива здобуде перемогу, яка стала б дебютною в тернопільській кар’єрі нового головного тренера Андрія Купцова (він лише в п’ятницю підписав контракт з командою до кінця сезону), Волинь забила у відповідь. На 87-ій хвилині захисники “забули” в штрафному форварда Олександра Кучеренка і той навісним ударом головою вразив дальню “дев’ятку”. Нічия — 1:1.

БК Тернопіль майже врятував домашній матч, але програв 4 очки

Важка недуга прогресує: дівчинка Настя з Тернопільщини потребує термінової допомоги (ФОТО)