Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Нараївській громаді ремонтують аварійний міст (ФОТО)

Через недобудований міст у селі Стриганці Нараївської громади чотири села могли залишитися без сполучення з Бережанами.

Історію проблеми розповідає Голова Нараївської громади Євген Здебський:

– Цей міст надзвичайно важливий, оскільки він відрізає 4 села нашої громади зі з’єднанням з містом Бережани. Це села Стриганці, Рекшин, Потучани, Писарівка. Ми дуже задоволені, що цей міст нарешті продовжили ремонтувати і до настання зими ми матимемо змогу проїжджати вільно.

В кінці минулого року через  погіршення погодних умов ремонт моста призупинили. Однак з настанням весни до ремонтних робіт не повернулися. У пошуках вирішення цієї проблеми керівництво громади звернулося до депутата обласної ради відкоманди Івана Чайківського Ярослава Дрюченка.

– У продовженні будівництва цього моста багато посприяв Ярослав Дрюченко, це за його великої підтримки. Люди, фактично, не вірили, що міст відремонтують цього року, – каже староста Рекшинського старостинського округу Василь Хортів.

 

 

Ярослав Дрюченко розповів журналістам, що  звернувся з відповідними запитами.

– Був оголошений новий тендер після залишкових коштів, які лишилися після проведення тендерів з будівництва доріг, мостів. І на цей міст, на його побудову було виділено 1,7 млн грн.
Сьогодні тут тривають ремонтні роботи. Дорожники вже залили опори та влаштовують перекриття на другій частині мосту. Представники підрядної організації розповідають, за сприятливої погоди завершити ремонт моста планують за 2-3 тижні.

У продавців «АТБ» з’являться спеціальні значки: у компанії розповіли, що вони означають

Найдивніші забобони азартних гравців