Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщину завітала Президентка «Карітас Україна» (ФОТО)

Тетяна Ставнича очолила благодійну організацію «Карітас Україна» 1 серпня цього року, тому спершу розпочала знайомство з працівниками благодійних фондів, що допомагають людям, які опинились у важких життєвих обставинах. Відтак, з ознайомчим візитом вона завітала на Тернопільщину у місцевий «Карітас».

На зустрічі були присутні директор місцевого БФ «Карітас Тернопіль» отець Роман Загородний, заступник директора отець Андрій Марчук, представники влади та підприємці, які часто підтримують «Карітас» у добрих справах.

Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської облради давно співпрацює з «Карітас Тернопіль». З його ініціативи було внесено зміни до обласної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки, що передбачає виділення додаткової фінансової допомоги «Карітасу».

На Тернопільщині є люди, які опинились у важких життєвих обставинах. Дякувати Богу, що ними опікуються благодійні організації, серед яких і «Карітас». Неодноразово наголошував на тому, що наше завдання – підтримувати колектив благодійників у справі, яку вони роблять. Робімо добро разом,- наголосив Володимир Болєщук.

Під час зустрічі присутні обговорили подальшу співпрацю та майбутні соціальні проекти.

 

На Тернопільщині чоловік кинув рюкзак у лобове скло маршрутки: вікно розбилося

У Польщі загинув студент з України (ФОТО)