Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Корм для тварин замість квітів: у Тернополі молодята здивували гостей весілля несподіваним проханням (ФОТО)

Відмовитися від квітів, які зазвичай дарують на весілля, вирішили тернопільські молодята Софія та Микола Дзьоники. Натомість вони попросили гостей принести корм для тварин.

Днями подружжя передало подарунки у Центр стерилізації та тимчасового утримання безпритульних тварин, що розташований у селі Дичків Тернопільського району. Окрім того, пара надала центру три тисячі гривень допомоги, що частково змогло перекрити борг за операції двох собак у ветклніці. Про це у соцмережі Facebook повідомила зоозахисниця Інна Мельничук. Її пост про вчинок молодят отримав сотні вподобань. А користувачі у коментарях дякують їм за такий благородний вчинок та бажають щасливого сімейного життя.

Як розповів «Терену» Микола Дзьоник, корм для тварин у дарунок замість квітів на весілля – це ідея його дружини Софії.

– Вона дуже любить собак, у неї в сім’ї є вівчарка, вона сама часто жертвує кошти на притулки для тварин у різних містах. І ось на весілля ми вирішили зробити таку добру справу, – каже Микола. – Ми не знали, як гості відреагують на таке несподіване прохання. Написали про це у групі для гостей у вайбері, де обговорювали подробиці весілля. І хоч така ідея не нова, дехто з друзів та родичів вперше почули про подібне і були дещо здивовані. Але загалом усім сподобалась така ініціатива. До того ж багато хто з гостей самі мають домашніх улюбленців і зрозуміли наш задум.

На весілля запросили близько сотні людей і кожна родина принесла корм для тварин – переважно для собак, але були й пакунки для котів.

– Дехто приніс такі великі упаковки, що я ледве підняв, – пригадує Микола.

Скільки кілограмів корму вдалося зібрати, подружжя не підраховувало. Але коли привезли це все у Дичків, то довелося двічі завантажувати тачки.

Микола з Софією кажуть, що не дуже хотіли афішувати свій вчинок, адже робили це не на показ. Але все ж вирішили розповісти про свою ініціативу, адже сподіваються, що це надихне інших на подібні справи.

– Якби ми колись не побачили, що хтось таке зробив на своєму весіллі, то й самі б такого не зробили, – говорить Микола Дзьоник. – Це невеличке світло, яке передається від одних до других і хочеться, щоб його було все більше. До того ж квіти скоро зів’януть, а добра справуа запам’ятається на все життя.

За словами Миколи, зараз у центрі стерилізації в Дичкові – 90 собак. І люди, які за ними доглядають, віддають дуже багато зусиль цій справі.

– Ми щиро вдячні їм за те, що вони роблять, – зазначає чоловік. – Наш вчинок – це лише маленька частинка добра, яку може зробити кожен!

Фото: Інна Мельничук, Микола Дзьоник

Джерело: “Терен”.

Як перевірятимуть ковід-сертифікати в пасажирів на міжобласних рейсах з 21 жовтня

Покарали за хабар, а за п’яну їзду – не змогли: у Збаражі судили водія, який давав поліції 3000 гривень