Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

В одному із сіл Підгаєцької громади відремонтували дорогу, якою відмовлялися їздити водії рейсових автобусів (ВІДЕО)

Цьогоріч на відновлення місцевих доріг у Тернопільській області виділили більше 600 млн.гривень. Серед тих, які увійшли в перелік ремонту — дорога у селі Голгоча Підгаєцької громади.

Сьогодні ми в селі Голгоча Підгаєцької громади, де проводиться третій, завершальний етап— це асфальтування дороги,— розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Цією дорогою до Голгочанської школи дістаються діти із с. Заставці.

Ця дорога— це сільська дорога, але вона є сполученням з другим районом, другими селами. Завдяки цій дорозі думаю вже піде через село автобус, буде краще сполучення,— говорить Василь Козлик, староста Голгочанського старостинського округу.

Якісні дороги— це розвивається село, інфраструктура. Я думаю люди оцінять,— вважає Григорій Козлик, депутат Підгаєцької міської ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Жителі села новою дорогою задоволені.

Дуже задоволені, бо дорогу тут дуже давно робили, ще робили, як я пам’ятаю в 82 році, не було кам’яної дороги, земля була. Зараз ми дуже задоволені, всі люди задоволені, не тільки я,— наголошує  Василь Яремко, житель села Голгоча.

У Тернополі чоловік попросив колегу налаштувати телефон, а той взяв кредит на ім’я власника

Поляки відкрили кордон для туристів з України