Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Великоберезовицькій громаді активно триває будівництво об’єктів соціальної сфери (ФОТО)

Днями голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко оглянув хід виконання ремонтних та будівельних робіт на об’єктах соціальної сфери, які проводяться на території населених пунктів громади. Зокрема, у селі Миролюбівка завершено внутрішній ремонт приміщення ФАПу.

Тривають ремонтні роботи фасаду будівлі, в якій знаходяться старостат і ФАП. Будинок утеплили, облаштовують цокольне приміщення, провели підготовчі роботи для облаштування вимощення навколо будівлі. У селі Настасів триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Майстри завершують зведення стін, закуплено пиломатеріали для облаштування дерев’яних конструкцій стелі та даху будівлі. Нагадуємо, що амбулаторія надаватиме медичні послуги мешканцям трьох сіл: Настасів, Мар’янівка та Йосипівка.

В Острівському дошкільному навчальному закладі триває реконструкція на першому поверсі. До ремонту у дитсадку було 2 групи, у кожній – по 20 дітей. Після виконання робіт створять 3 групи, де навчатимуться 55 дітей. У Великій Березовиці капітально ремонтують дорогу на вулиці Тараса Шевченка. На ділянці тривають підготовчі роботи, підрядники копають кювети та облаштовують систему водовідведення.

П’ять тижнів у Монастириськах немає води, а з мешканців вимагають ще й по 700 грн на ремонт водопроводу

Вбивство у Тернополі: тіло оголеного чоловіка без геніталій тягнули до смітників (ФОТО)