Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Франції засудили вбивць 29-річного Василя Штанграта із Бучача (ФОТО)

Напевне, багато з вас пам’ятають історію трьохрічної давності, пов’язану зі зникненням і вбивством молодого українця у Франції – Василя Штанграта.

Три роки тривало досудове слідство. Французька  кримінальна поліція приїжджала для опитування свідків навіть в село Стінка, Бучацького району, Тернопільської області, що в Україні.

Суд розпочався 2 -го вересня 2021 -го року в французькому Палаці Правосуддя Бобіні – і тривав  аж до 9 вересня.

Вирок винесено: двом обвинувачуваним, односельцям вбитого Василя, оголошено  наступне покарання: пану Б.І – 25-ть років тюремного увязнення, пану О.І. – 20-ть років тюремного увязнення.

“Слава справедливому і гуманному  французькому суду за проведену грандіозну роботу, за допомогу в наданні родичам потерпілої сторони  перекладачів і  адвоката. Особливо вдячні  панові адвокату Maitre Quentin Dekimpe за високий професіоналізм і підтримку!

Окрема подяка від нашої французької Асоціації “АРТ культура і креативність” всім тим, хто допомагав в пошуках зниклого: паризькому центральному відділу французької кримінальної поліції, волонтерам та свідкам, які не побоялися стати на сторону правди і справедливості!” повідомляє Lyubov Richard.

“Скидала штани і наставляла до обличчя”: у Заліщиках подружжя катувало та сексуально знущалось з чоловіка

Малюк зробив сюрприз: жінка і одружувалася, і народжувала одночасно