Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Бережанах замінять газопровід, якому майже 60 років

У місті Бережани, що на Тернопільщині, планують повністю провести заміну газопроводу. Про це йдеться на сторінці ПрАТ “Тернопільгаз” у Фейсбук. 

Об’єктом Великого будівництва у 2021 році на Тернопільщині є автошлях М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. Ремонт автошляху проводить турецька компанія Onur Group Ukraine та служба автомобільних доріг у Тернопільській області.

Внаслідок перемовин «Тернопільгазу» та дорожніх служб прийнято рішення про доцільність одночасного оновлення і газопроводу, що пролягає під автошляхомом у містечку Бережани, аби в подальшому не довелось руйнувати нову дорогу для заміни газових мереж, які експлуатуються більше 59 років.

Варто зауважити, що протяжність даного сталевого газопроводу низького тиску складає 1650 метрів, а збудований він ще у 1962 році. Заміни потребують і дворові газопроводи-вводи загальною довжиною 870 метрів у кількості 103 одиниці.

На сьогодні спеціалістами Бережанського управління з експлуатації газового господарства та відділом капітального будівництва головного підприємства «Тернопільгазу» прокладено 1480 метрів газопроводу по вулиці Рогатинська та 59 дворових вводів. Працює 3 одиниці землерийної техніки.

Роботи тривають з 15 липня та мають бути завершені у восени поточного року.

Наступним об’єктом реконструкції у Бережанах є газопровід по вулиці Тернопільська. Тут планується замінити 240 метрів газових мереж і 6 дворових вводів.

ДТП неподалік Тернополя: не розминулися “Нісан” і “Шкода”, є травмовані

У більшості шкіл Тернопільщини вакциновано недостатньо вчителів, щоб продовжувати очне навчання