Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Сказано—зроблено: школа у Буцневі навчальний рік розпочала з новим дахом (ВІДЕО)

У школі села Буцнів замінили дах, адже попередній був у поганому стані.

Проблема існувала вже давно, адже старій покрівлі вже 80 років, тому звертався і педагогічний колектив, і батьки, і мешканці села, щоб допомогти, посприяти ремонту покрівлі і минулого року була виготовлена проектно-кошторисна документація, — говорить Андрій Галайко, Великоберезовицький селищний голова.

Оновили покрівлю за кошти на соціально-економічний розвиток, які були виділені з ініціативи Івана Чайківського. Народний депутат наголошував, в новому навчальному році діти мають перебувати в школі з новим дахом.

Даний об’єкт був першочерговий, який ми прийняли для себе, своєї команди, який потрібно було зробити, тому що дах дійсно знаходиться в аварійному стані. Ми два рази в період літа приїжджали сюди, дивились, як відбувається хід робіт. Відповідно, дітки пішли 1 вересня в школу вже з новим дахом,— розповідає Іван Чайківський, народний депутат України.

Наше завдання зробити, щоб навчання тих дітей було комфортне, щоб вчителі працювали з радістю, щоб їм були комфортні умови для праці, — наголошує Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Зараз у школі навчаються 107 учнів. Марія Дмитришин, заступниця директора з навчально-виховної роботи цієї школи, наголошує, дах був дірявий та протікав, що створювало незручності для навчання учнів та роботи вчителів.

В нашій школі на даний час навчаються 107 учнів, їм подобається, що про нас думають, піклуються і нова покрівля радує око наших учнів, і це створює комфортні умови навчання, — говорить Марія Дмитришин, заступниця директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Великоберезовицький селищний голова Андрій Галайко розповідає, в наступному році також планують утеплити фасад школи.

Конфлікт у Шумську: тітка змушувала чоловіка ходити в церкву Московського патріархату

“3-4 пацієнти виписують вдень, а приймають 10” – до “ковідного” відділення шикуються черги “швидких”