Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Щоб не народили в дорозі: у Тернополі патрульні допомогли двом вагітним (ВІДЕО)

Один з випадків трапився у суботу, 11 вересня, близько 17-ї год, у смт Велика Березовиця.

До патрульних звернувся схвильований чоловік, який розказав поліцейським про те, що в його автомобілі перебуває вагітна дружина, яка от-от має народити.

Не гаючи ні хвилини, патрульні ввімкнули спецсигнали на службовому транспортному засобі та здійснили супровід до пологового будинку.Чоловік щиро подякував патрульним за надану допомогу.

Вчора, близько 16-ї год, на спецлінію 102, звернувся стурбований тернополянин і розповів, що разом із вагітною дружиною прямує в пологовий будинок, оскільки вона незабаром повинна родити. Переймається, що через затори, у зв’язку із ремонтними роботами на вулиці Бережанській, може не встигнути, тому просить здійснити супровід в перинатальний центр. Патрульні зв’язалися із заявником в телефонному режимі та уже за декілька хвилин були поряд. Вони увімкнули проблискові маячки червоного та синього кольорів, сирену, та через гучномовець зверталися до учасників дорожнього руху аби ті надавали дорогу, тим самим допомогли молодій сім‘ї безперешкодно доїхати до місця призначення.

Він був прикладом для всіх: на Тернопільщині помер знаний лікар (ФОТО)

У Тернополі вночі жінка з дитиною вилізла на дах будинку та намагалась зіскочити