Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Європейська дорога: на Тернопільщині відремонтували ще одну ділянку (ВІДЕО)

Одне з пріоритетних завдань Тернопільської обласної ради — оновлення віддалених доріг у громадах. Серед них і дорога в селі Ценів Козівської громади, яку не ремонтували більше сорока років, однак сьогодні тут стелять асфальт. 

Асфальтують другу ділянку дороги з тих трьох, які ми запланували цього року. Загалом ділянка цієї дороги має 11 кілометрів і в планах зробити її за три роки до села Бишки через село Потік, — розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Народний депутат України Іван Чайківський вважає, не потрібно забувати про села віддалені від обласного центру та людей, які в них живуть. Адже, коли в селі буде якісна дорога— в громаду будуть приходити інвестори.

Такі населені пункти знаходяться дуже далеко від центрів громад, обласного центру. Я завжди наголошую на тому, що нам важливо дійти до кожного українського хутора. Тому наша політична сила, я особисто, вся наша команда на Тернопільщині робимо все, щоби дороги були зроблені до кожного населеного пункту,— наголошує народний депутат України Іван Чайківський.

Дорога була в неналежному стані, сильні ями і горбиста місцевість, через що збирається великий потік води і ця дорога завжди в намулі, затоплена, — розповідає Сергій Добалюк, голова Козівської громади.

Жителі села Ценів новою дорогою задоволені.

Дуже раді, тому що прекрасну зробили дорогу. Будемо надіятись, що на наступний рік ще тут з’єднають і будемо ходити по асфальту, буде в нас Європа,— ділиться Іван Ухман, житель села Ценів.

В Іспанії загинула молода українська туристка, коли робила селфі

Гасили чотири пожежні: у Великих Гаях горіла приватна хата