З першими осінніми холодами тернополяни почали все більше хвилюватися про те, яким буде опалювальний сезон та як він сильно вдарить по їхніх кишенях. Про це розповіли тернополяни.
Ціна на газ висока, сутожно, особливо якщо двоє дітей дошкільнят, то трошки сутожно. Стараємося виходити так, щоб не було боргів, по можливості оплачувати всі комунальні послуги.
Влітку ще гроші є, а в зимі все йде на газ. Лишніх грошей нема.
Опалювання то вже так, або вдягнувся і мусиш терпіти, або заходимо в заборгованість.
В нас є газ власного видобутку, кажуть що він дуже дешевий. Можна це якось вирішити.
Частина українців сподівається, що щитом від непідйомних тарифів, для них стануть субсидії. А от громади навряд чи зможуть впоратися з таким фінансовим навантаженням. Це питання розглянули на черговому засіданні Постійної діючої комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку обласної ради.
Питання, про яке ми говорили – це ситуація з фінансуванням закладів бюджетної сфери, бо ми всі прекрасно знаємо, якщо тарифи на опалення для населення Уряд і держава обіцяють тримати на тому самому рівні, то тарифи для бюджетних установ, особливо для опалення, вони зростуть. Це дуже величезна проблема і вона величезним тягарем буде як на обласний бюджет, так і на бюджети територіальних громад, – розповів Олег Боберський, керівник фракції «За майбутнє» в Тернопільській обласній раді.
В Україні є достатньо свого власного газу і ми вважаємо, що за 30 років незалежності можна було збільшити суттєво видобуток власного газу для того, щоб бути незалежним від наших північних та західних сусідів і мати власний газ, – зазначив Святослав Лебонтов, голова Постійної діючої комісії з питань ЖКГ, транспорту та зв’язку облради.
За підсумками засідання комісії вирішили створити робочу групу для напрацювання звернення до центральних органів влади щодо вирішення ситуації, яка може скластися у зв’язку з підвищенням тарифів для підприємств в бюджетній сфері.
This website uses cookies.