Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Безкоштовна дегустація шашлику та подарунки: у Теребовлі відкрили найбільший фірмовий маркет «Студії м’яса»

В неділю, 12-го вересня, у Теребовлі відбулося відкриття найбільшого у мережі магазинів закладу – фірмового маркету «Студія м’яса».

Надзвичайно приємно, що ми відкрили такий фірмовий маркет, адже це 39 магазин по рахунку в нашій мережі, але такого формату, «фірмовий маркет», він перший, – розповідає директор мережі магазинів «Студія м’яса» Віктор Ратушняк. Люди, напевно, будуть приємно здивовані нашою ціновою політикою, адже ми хочемо, щоб люди сюди приходили, щоб отримували якісне обслуговування.

Сьогодні, у маркеті «Студія м’яса» можна придбати продукти на будь-який смак. Це свіжі овочі та фрукти, духмяна випічка та фірмова продукція від Тернопільського м’ясокомбінату.

Завітало на урочисте святкування чимало людей, серед них і представники влади.

Хочу подякувати підприємцям, які сьогодні не бояться ризикувати, а вкладають в Україні кошти, – зазначив Іван Чайківський, народний депутат України.Важливо те, що сьогодні в громадах створюються нові робочі місця, і дай Бог, щоб побільше таких було робочих місць, адже за сплачені податки буде розвиватися громада.

Якщо б кожен підприємець створив по два робочих місця, по три, це був би вже розвиток, це вже б були робочі місця, це було б забезпечення заробітної плати, забезпечення податків і тоді вже би був більший розвиток в Україні, тоді б менше людей виїжджало за кордон, – підкреслила Алла Стечишин, заступниця голови Теребовлянської міської ради.

З нагоди відкриття, у маркеті діє спеціальна акція: з 12 по 18 вересня при купівлі будь-якої продукції на суму від 300 грн, ви гарантовано отримуєте курку в подарунок. А при наявності чека на суму від 500 грн – автоматично берете участь у розіграші суперпризів, який відбудеться 19 вересня.

Нам сподобався магазин, бо тут можна все купити, і молочні продукти, і м’ясні продукти, і консервацію. Задоволена, звичайно, бо зайдеш в один магазин і все зразу є, – розповідає відвідувачка магазину, жителька Теребовлі Надія Багрій.

Знаходиться фірмовий маркет за адресою м.Теребовля вул. Князя Василька, 119.

У Тернополі біля заправки водій на бусі збив п’яного пішохода

Slotoking – короткий огляд казино