Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

78000 грн на місяць пропонують поляки українцям: кого заманюють найактивніше

Польські компанії повідкривали нові вакансії та кличуть українців їхати на заробітки на зарплатню 78 тис. грн на місяць. Роботодавці пропонують власну допомогу із переїздом для тих, хто прагне стати заробітчанами.

Як інформує “Obozrevatel“, це випливає з даних кадрового порталу Jooble. Наприклад, у центральну районну лікарню в Могильно (Польща) запрошують українця на вакансію “сімейний лікар” із зарплатою від 70 до 90 тис. грн. Графік роботи: 5 робочих днів на тиждень по 7,5 години.

Обов’язки:

прийом пацієнтів, амбулаторне лікування, направлення на обстеження або лікування;

ведення документації;

виконання чергувань.

Роботодавець готовий допомогти з житлом і дати час на вивчення польської мови. Також важливо мати щонайменше один рік досвіду роботи на такій самій посаді в Україні.

Водій категорії СЕ може заробляти від 70-80 тис. грн. Наприклад, у Волиштин (Польща) запрошують українця, який буде займатися перевезенням товарів різних категорій. Вимоги:

досвід більш ніж 1 рік;

віза, права категорія РЄ, медична довідка, цифрова карта тахографа, свідоцтво водія;

знання польської мови: комунікативний рівень;

вік від 20 до 55 років.

Будівельники в Польщі можуть заробляти 73 500 грн. Йдеться про покрівельників, мулярів, бетонників. У посадові обов’язки входить: виконання покрівельних робіт на різного типу будівельних об’єктах.

Наразі в Польщі 56% роботодавців наймають іноземців, а 42% хочуть, щоб люди з інших країн працювали у них довгостроково. Навіть пандемія COVID-19 не надто вплинула на кількість залучених до роботи українців. Тим часом, в самій Україні 40% громадян хотіли б переїхати в іншу країну назавжди.

Але Польща – не єдина країна, куди кличуть українців і куди наші громадяни охоче їдуть на заробітки. Топ держав, де найбільше пропозицій про роботу для українців:

Польща (44% іноземних вакансій);

Литва (15%);

Словаччина (11%);

Німеччина (7%);

Латвія (7%);

Фінляндія (7%).

Землетрус на Тернопільщині приголомшив усю Україну: сейсмолог пояснив причину і коли чекати наступного поштовху (ВІДЕО)

29 вересня у всіх школах України пройде Національний урок пам’яті до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру