Тернопільська Нива поступилася сусідам і опустилася на 6 місце (ТАБЛИЦЯ)

Тернополяни не можуть виграти вдома з 14 серпня, при цьому зіграли в цей період уже три матчі на виїзді, з яких виграли два, а ще один зіграли внічию. У цей же час дві останні домашні гри тернополяни програли з загальним рахунком 1:7.

У звітному матчі з Прикарпаттям гості відкрили рахунок на доданій до першого тайму хвилині — Василь Цюцюра вдало відгукнувся на навіс справа і, скориставшись неузгодженністю захисту, без перешкод точно пробив головою. Заради справедливості слід зазначити, що і то того моменту Цюцюра мав не одну нагоду відзначитися, але до пори, до часу їх не використовував.

А вже на 7-ій хвилині другого тайму гості провели разючу контратаку — Романа Барчука вивели на ударну позицію, а той, скориставшись необачним виходом голкіпера Механіва з воріт, точно перекинув м’яч у сітку — 0:2, і до завершення гри рахунок уже не змінювався.

Наступний свій матч Нива зіграє у суботу, 2 жовтня, в Харкові проти лідера чемпіонату Металіста.