Тернопільська Нива несподівано розгромно програла вдома Альянсу

Сьогодні, 13 вересня, відбувся матч 8 туру чемпіонату України в першій лізі. Тернопільська Нива приймала Альянс із Липової Долини.

І старт цього поєдинку приголомшив господарів поля — вже на 15-ій хвилині Нива “горіла” 0:3. А в другому таймі Альянс збільшив рахунок і до зовсім непристойних 0:5.

І лише на 75-ій хвилині тернополяни відіграли один м’яч — “гол престижу”, якщо це поняття доречне в такій ситуації, забив Сергій Кисленко, зумівши підібрати м’яч у штрафному майданчику суперника і точно пробити крізь парканчик з ніг захисників у ворота.

Матч так і завершився, і після цієї гри Нива опустилася на 7 місце турнірної таблиці…

“Усі палять і я буду палити”: Тернопільщину заполонив їдкий дим, дихати немає чим (ФОТО)