Тернопільська Нива здобуває виїзну перемогу в Ужгороді і піднімається до топ-5

Сьогодні, 20 вересня, тернопільська Нива зіграла виїзний матч 9-го туру чемпіонату України в першій лізі. Нашу команду приймав ФК Ужгород.

Після несподіваної домашньої поразки від Альянсу — 1:5, тернополяни прагнули помсти і здобули перемогу 2:0. Обидва голи було забито в середині другого тайму.

На 65-ій хвилині після затяжної атаки тернополян, м’яч, навісним ударом, адресували до штрафного майданчика Сергію Кисленку, який щойно з’явився на полі. Сергій першим дотиком в матчі обробив м’яч, другим “прибрав” двох захисників, а третім точно пробив у кут воріт ужгородців — 0:1.

Після забитого голу Нива й надалі домінувала на полі і за наступні чотири хвилини створила, як мінімум, три небезпечних моменти. Тому й другий забитий гол на 69-ій хвилині виглядав цілком логічно. Його, красивим ударом злету з-за меж штрафного майданчика в дальню дев’ятку, забив Андрій Зінь.

Після цієї перемоги Нива набрала 15 очків у 9-ти матчах і посідає 5-те місце в турнірній таблиці.