БК Тернопіль програв дебютну зустріч нового чемпіонату

Сьогодні БК Тернопіль зіграв дебютний матч чемпіонату 2021/22 рр. Наша команда приймала потужний Київ-Баскет і поступилася – 72:83.

Наша команда мала шанс зіграти краще: за 6,5 хвилин до завершення фінальної четвертої чверті рахунок тернополяни наблизилися до суперника на відстань одного далекого кидка — 60:63, але, на жаль, це був останній успішний відрізок гри, далі кияни вже шансів не давали.

БК «Тернопіль» — БК «Київ-Баскет» – 72:83 (17:15, 12:20, 21:21, 22:27)

Тернопіль: Бояркін (7 очок + 3 передачі), Кларк (17 очок + 3 підбирання), Гріффін (11 очок + 2 підбирання + 2 передачі), Долежай (4 очки + 3 підбирання + 3 передачі), Фурстінгер (16 очок + 10 пiдбирань + 2 передачі) – старт, Боднар, Луценко (13 очок + 3 підбирання + 1 передача), Місяць (2 підбирання + 1 передача), Шиманський (4 очки + 1 підбирання), Ніколайчук, Литвинов, Головчик.

Тепер нашу команду очікують виїзні матчі з Кривбасом (1 жовтня) і Миколаєвом (3 жовтня).

Біль княжої Теребовлі: люди скаржаться на погану дорогу і затори (ВІДЕО)