Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

«Я ніколи не думала, що я щось виграю»: теребовлянці виграли коштовні призи (ВІДЕО)

У Теребовлі, з нагоди відкриття найбільшого фірмового маркету «Студія м’яса» провели розіграш суперпризів. Серед них були холодильник, телевізор, гриль, річний запас консервів та подарунковий набір від Тернопільського м’ясокомбінату.

Я дуже вражена, я йшла і ніколи не думала, що я щось виграю. За своє життя я ніколи нічого не вигравала. Я щиро дякую всім, я дуже задоволена, – радісно сказала Іванна Дідух, переможниця, власниця телевізора.

Я постійний клієнт цього магазину. Дуже приємно, що він відкрився в Теребовлі. Бо ми часто заїжджали на м’ясокомбінат в Тернополі, а самі живемо в Теребовлі. Тут вже не треба нікуди їхати. Дуже задоволений, – розповів Роман Кавка, переможець, власник річного запасу консервів.

Дуже приємно, ми завжди закупляємося в «Студії м’яса», бажаємо їм розвиватися і всього найкращого. Дякуємо їм за такі призи, – відзначила Ірина Собіль, переможниця, власниця холодильника.

Протягом тижня у маркеті діяла спеціальна акція: при покупці будь яких продуктів на суму від 500 грн ви автоматично ставали учасником розіграшу. Тривала така акція з 12 по 19 вересня.

Це було захопливо та радісно для нас. Теребовлянцям дуже сподобалася ця акція, знаю про це точно, як корінний житель Теребовлі, – розповів Володимир Кучерявий, директор фірмового маркету «Студія м’яса» м. Теребовля. Звичайно це приємно нагороджувати, звичайно це емоції, це люди, які не очікували, але в цей недільний святковий день змогли отримати свої прекрасні та чудові подарунки.

Проводив розіграш та запрошував на безкоштовну дегустацію ковбасок заслужений артист України Гриць Драпак.

Сьогодні в Теребовлі це була фантастика. Такий був зашкал емоцій, тому що хтось не мав з собою чек, ми телефонували, зв’язувалися, пробивали по базі даних, що це дійсно людина, яка може отримати приз, – зазначив Гриць Драпак.

Представники мережі магазинів «Студія м’яса» розповідають, це далеко не остання акція. У майбутньому подібні розіграші хочуть зробити традиційним.

Пара з Чорткова для приготування шашлика використала господарські вила замість шампурів (ФОТОФАКТ)

“У мене очей позаду буса немає”: водій збив пішохода на зупинці у Тернополі